fotografia ślubna w Szczecinie, gdzie szukać ?

fotografia ślubna w Szczecinie, gdzie szukać ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Sporo taka usługa przecież kosztuje.

mack

Posty: 1

 
My zamówiliśmy sesję ślubną w Szczecinie u https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Sesja wyszła niezmiernie nadzwyczajna i będzie to dla nas doświadczenie i pamiątka na całe życie i to jest ważne.

mack

Posty: 6

 
Koszty związane ze zdjęciami są niezmiernie różne. Jeżeli trafimy na kogoś, kto fachowo podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas sporo propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a w następnej kolejności na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o mnóstwo taniej niż osobno.

yetisize

Posty: 3

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najistotniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie winien działać szablonowo.

Sagerrak

Posty: 6

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

dof77

Posty: 18