ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ale nie ma trochę odwagi. Może ktoś z doświadczonych kolegów by mi coś o tym powiedział?

cinto

Posty: 3

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, zatem nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to częstokroć temat tabu, zatem akurat się temu nie dziwię. Jeżeli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

Marioleczka

Posty: 3

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Znajdziecie tutaj mnóstwo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem naprawdę zadowolony.

saradonin

Posty: 5

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za olbrzymie żądania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, iż wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

ciopix

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to wykonać tak niesłychanie łatwego.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, zatem wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odszukać kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Częstokroć sam korzystam, w wielu przypadkach polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Black_Riot

Posty: 5

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem usatysfakcjonowany. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko negocjacja, a nieraz coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

śpioszek67

Posty: 10

 
Jestem mocno zapracowany, wobec tego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, wobec tego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

090913123

Posty: 5

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

Suit

Posty: 4

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Nikuś23

Posty: 3