Jak dobry jest program do tworzenia harmonogramów prac?

Jak dobry jest program do tworzenia harmonogramów prac?

Cześć.

Na co zwracać szczególną uwagę, kupując program do tworzenia harmonogramów prac?

czerwiński

Posty: 15

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Czapunie24h

Posty: 21

 
Bardzo program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już dobre kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

raptofil

Posty: 14

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Black_Riot

Posty: 15

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Bączeak

Posty: 21

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z właściwymi czytnikami. Poprzez takie starania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Krasny

Posty: 25

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Squel

Posty: 17