naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Też używam tych kosmetyków i mogę potwierdzić wszystko, o czym koleżanka wspomniała. O tyle dobrze, że na Allegro wszystko jest praktycznie, albo w popularnych drogeriach. Jak masz jakieś karty rabatowe, czy punkty to tym lepiej wyjdzie cenowo.

Saagerrak

Posty: 4

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Niedawno w Rossmannie natknęłam się na kosmetyki https://naturikke.pl, później jakiś czas ich nie było, aż ostatecznie przekierowałam się do sklepu internetowego. Super sprawa, bo najdelikatniejsze kremy, z jakich korzystałam. Maseczki o działaniu porównywalnym do zabiegów SPA, bo mam też trochę w tym obszarze doświadczeń. Według mnie warte każdych pieniędzy. Po miesiącu skóra zupełnie inaczej się prezentuje.

sthEn

Posty: 4

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

micko

Posty: 4

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

Yuri20

Posty: 4