jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Grażyna12

Posty: 1

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

szulmar

Posty: 9

 
Zależy, co robisz. Każda firma budowlana się specjalizuje w pewnym obszarze, więc to też wypadałoby uwzględnić.

Grabow12

Posty: 2

 
Zobacz, jak wygląda dostarczenie produktów, materiałów na budowę. Lepiej wszystkie sprawy powierzyć wykonawcy ze względów logistycznych. Faktury zbieraj :)

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Też właśnie częściowo spojrzałbym na nagrody, wyróżnienia danej firmy budowlanej, na wskaźnik rotacji pracowników. Lepiej współpracować z firmami stabilnymi pod kątem zatrudnienia, że Ci nagle nie znikną.

Nowe2014

Posty: 3

 
Zarządzałem przetargiem na farmę wiatrową powiedzmy w skrócie to wygrała firma AnaBud. Zaproponowali wtedy niespotykany termin realizacji praktycznie, do tego ogarnięci technologicznie. Tutaj mógłbym polecić ze swojego doświadczenia. Nie chcę zdradzać szczegółów do końca ze względu na zachowanie anonimowości w internecie. W każdym razie firma budowlana funkcjonująca od ponad 30 lat, więc tym bardziej zaufani.

adam.p34

Posty: 2

 
Poproś o kosztorys, często robiony na oko po wstępnym kontakcie, żebyś mógł sobie mniej więcej porównać podmioty w branży. To się dzieje bardzo naturalnie. Trochę czasu poświęcisz, ale lepiej zaplanujesz temat inwestycji.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

Czarek

Posty: 4

 
Jak z właścicielem możesz bezpośrednio porozmawiać to dobry znak. Jeżeli podpowiada i stara się ograniczyć koszty to tym lepiej. Ta firma przez was polecana to właśnie coś takiego.

Kotr_r9

Posty: 2