sukienki na wesele

sukienki na wesele

Kochane, idę z moim narzeczonym na sylwestra organizowanego w restauracji hotelowej. Nie byłam na takim balu sylwestrowym już kilka lat i naprawdę nie mam pojęcia, jaką sukienkę kupić. Nie śledzę trendów i nie wiem, w czym teraz kobiety chodzą. Co radzicie?

Lupusx

Posty: 2

 
Ja idę z prostej czarnej sukience, ale za to będę miała firmową torebkę i buty od projektanta i myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

x-mord

Posty: 9

 
Ja bym na Twoim miejscu włożyła najprostszą sukienkę, a wiesz dlaczego? Bo właśnie takie są najlepsze. Bo możesz je wzbogacić różnymi dodatkami i masz pewność, że nie wyglądasz na przebraną, jak jest nieraz na weselach.

Fajae

Posty: 9

 
Piękna ta bordowa kiecka. Gdybym tylko miała taką figurę, to bym sobie ją kupiła, ale ja noszę niestety rozmiar 40. Widzę, że jest taki rozmiar, ale w takim rozmiarze ta sukienka już chyba nie będzie wyglądała ładnie. Szczególnie dlatego, że ja mam dosyć masywne ramiona.

bialeiczar

Posty: 6

 
Ja na studniówkę nie idę, bo niestety nie będę mogła, bo nie będzie mnie wtedy w Polsce. Tym bardziej wam zazdroszczę, że możecie sobie teraz wybierać sukienki i każda z was będzie później pięknie wyglądała.

namok

Posty: 11

 
Wejdź sobie na tę stronę https://www.lejdi.pl/ . Dla mnie nie ma lepszego, jeśli chodzi o sukienki na wesele, a jak już kupisz taką weselną, to będziesz miała też na sylwestra albo na zabawę karnawałową. Jeśli sukienka jest uniwersalna, kto można ją ubrać naprawdę na różne okazje.

agapod17

Posty: 4

 
Dostałeś sporo wskazówek i myślę, że bez problemu wybierzesz z nich coś odpowiedniego. Możesz też zrobić mieszany prezent, na przykład perfumy i bieliznę albo kosmetyki i biżuterię.

Reego878

Posty: 10