strony Łódź, znacie ?

strony Łódź, znacie ?

Myślicie, że opłaca się próbować samodzielnie zrobić stronę internetową? Dużo czasu trzeba będzie na to poświęcić?

eGall

Posty: 1

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Spirek

Posty: 3

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

beata77

Posty: 12

 
W teorii wydaje się, że zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, że to wcale proste nie jest i trzeba mieć dużo wiedzy. Do tego potrzebujemy jeszcze bardzo dużo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Klarka4545

Posty: 12

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dziś ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają sporo pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Należałoby się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

Black_Riot

Posty: 2

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

HalskiPol

Posty: 29

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem zadowolony. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, dlatego sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru różne pakiety od podstawowych po VIP, dlatego każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

Posty: 4