uprawnienia budowlane, jaka firma ?

uprawnienia budowlane, jaka firma ?

Już niedługo zbliża się termin mojego egzaminu na uprawnienia budowlane. Nie mam pojęcia, jakie mogą być na nich pytania. Czy znacie jakąś stronę internetową lub program, który zawiera bazę pytań i pomocniczych informacji?

@_24lampy

Posty: 1

 
Witam, ja również przechodziłem to samo co ty, w ostatnim czasie. Również nie wiedziałem skąd brać wszystkie zagadnienia. Kolega polecił mi fajny program, który zawiera kilka tysięcy pytań na uprawnienia budowlane.

Nowe2014

Posty: 16

 
Ja egzamin na uprawnienia budowlane zdałem bez żadnego problemu. Już na etapie składania wniosku wykupiłem specjalny program do nauki. Jeśli chcesz mogę polecić Ci ich stronę internetową. Wydaje mi się, że również może Ci on pomóc.

labuh

Posty: 3

 
Musisz się do egzaminu na uprawnienia budowlane stosownie przygotować. Ja radzę czytać ci najnowsze kata prawne, ponieważ one są najważniejsze w całym egzaminie. W internecie odszukasz specjalne programy, które zawierają aktualne akta.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o największą bazę pytań, to polecam tę stronę internetową https://uprawnienia-budowlane.pl. Ten właśnie program pozwolił mi zaliczyć egzamin na uprawnienia budowlane za pierwszym razem.

Ludmo

Posty: 2

 
Powoli również zaczynam się przygotowywać do sesji egzaminacyjnej tej na jesień. Mam sporo czasu, więc na pewno zdam za pierwszym razem. Zastanawiam się nad zakupem właśnie takiego programu, tylko nie wiem czy to do końca dobry pomysł.

Black_Riot

Posty: 3