język angielski w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

język angielski w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

Interesują mnie lekcje języka angielskiego w żłobku w Krakowie prowadzone poprzez nauczycieli, który faktycznie się na tym znają. Byłoby dobrze gdyby mieli sposoby nauczania polegające głównie na porządnej zabawie.

michalikkk

Posty: 1

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, natomiast trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

E-GOista

Posty: 2

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niesłychanie dobrze przygotowana propozycja. Mamy dostęp do osób z niesłychanie duża wiedzą i doświadczeniem.

090913123

Posty: 6

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dziś jest na niesłychanie wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, lecz zyski są ogromne. W szkole podstawowej potem dziecko ma o mnóstwo łatwiej.

Clono

Posty: 2

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dziś.

Jasio234

Posty: 2