salon urody w Krakowie, kto sprawdzony??

salon urody w Krakowie, kto sprawdzony??

Jak któraś z was korzystała z zabiegów w Muneca w Krakowie, dajcie znać. Potrzebuję skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu na twarz i ciało. Co polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Jacuś

Posty: 10

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D natomiast chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, albowiem te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, natomiast boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Jacek1812

Posty: 19

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco sporo profesjonalnych zabiegów.

Snaco

Posty: 25

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

irecki67

Posty: 11

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

1983ar

Posty: 23

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Mnóstwo słyszy się obecnie na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

Pendrzec

Posty: 21

 
Też sporo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś wykwalifikowany zabieg na twarz. Efekt jest wyborny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

mack

Posty: 6